LT Baits Boilie River Fruit

Kód: 665/3 K2
599 Kč 521 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta

RiverFruit od LT baits je prvotřídní boilies za skvělou cenu! Je složeno ze surovin jako například TTX kukuřičná mouka, mléčné proteiny, betain a mnoho dalších společně s top anglickými esencemi jahoda a banán plus pár tajných pecek!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boilies RiverFruit

Složení: Anglické esence,  Kukuřičná TTX mouka, různé druhy rostlinných mouček ,mléčné a jiné extrakty.

Ideální období: RiverFruit lze použít kdykoliv a kdekoliv!!! Od rozmrznutí do zámrazu žadný problém!!!

Rozpustnost :  Ve vodě nad 15°C vydrží 20 mm boilies cca 5-8 hodin. 24mm déle o cca 2-4 hod. Vše se samozřejmě odvíjí na aktivitě bílé ryby a zda chytáte na „stojáku“ či řece.

Krmení: Žádné boilies LT baits není třeba krmit v nějaké přehnané míře!  Boilies RiverFruit je ovšem předurčeno k tomu, aby prostě padalo do vody. Ideální je na takzvané rozjetí fleku zakrmit hned z první cca 3-5 kilo, klidně i více a po 5 hodinách dokrmovat jednou hrstkou boilies v pravidelných 2 hodinových intervalech. Díky jeho rozpadu podobnému peletám si na krmném míste uděláte nádherný voňavý koberec!!!! V případě krátké vycházky doporučujeme nekrmit vůbec a boilies pouze nadrtit do PVA .

Dno: Jakékoliv! Ač velice absorbuje , tak se zároveň rychle odlupuje a takzvaně mizí. Při chytání na bahně doporučujeme rozjet velkou krmnou kampaň a v krmném místě pouzít odlehčenou UP-DOWN verzi pod háček.

Lokalita:  RiverFruit lze použít kdekoliv! Je to naprosto univerzální boilies ,vhodné na masivní krmení i na závodní chytání. RiverFruit Je jednoznačně bezkonkurenční PECKA !!!

Rybí obsádka: S RiverFruitem lze chytit jakoukoliv velikost kapra a to jak malé kapříky, tak i opravdové MOHYKÁNY, kterých má již spoustu na svém kontě :-) Při testování bylo zjištěno, že lépe na boilies reaguje velká ryba a při delších výpravách se vám postupně budou ulovené kousky s největší pravděpodobností zvětšovat.

  

Boilies LTbaits RiverFruit , je univerzální boilies ! Lze použít kdykoliv,kdekoliv a to bez dalšího dipování,předmáčení či obalování v pastě! Jednoduše nejlépe funguje tak,jak ho koupíte!!!

Přejeme Vám mnoho úspěchů a věříme, že s boilies RiverFruit se brzy dostaví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

LT Baits - LT Baits