Bonusový Klub JV Baits

Založte si u nás účet a získejte výhody registrovaných zákazníkůJednoduše se u nás zaregistrujte a získejte ihned do začátku získejte slevu.

Být věrný se vyplatí, každým nákupem u nás sbíráte bodíky,
které pak můžete jednoduše při dalším nákupu zpeněžit.
Za každých utracených 50,- Kč získáte 1 BOD. 1 BOD = 1 Kč
Pokud se přihlásíte k odběru novinek, které Vám budou chodit pravidelně
do vaší e-mailové schránky,
máme pro vás za odměnu připravených dalších 50 bodů.

 Sleva 3 % za registraci a 50 bodů do věrnostního programu
Získáte tuto slevu díky registraci v našem e-shopu. Využít ji můžete již na první nákup na vše, kromě některého zboží v akci.
Zaregistrujte se zde.                                                    

Vaše nákupy budeme evidovat (pokud jste u nás registrovaní) a při dosažení určitého objemu vás odměníme těmito slevami:

Silver 5 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili v průběhu 12 měsíců za celkovou částku 10 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 5 %.

Gold 7 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili v průběhu 12 měsíců za celkovou částku 30 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 7 %.

Diamond sleva 10 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili v průběhu 12 měsíců za celkovou částku 50 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 10 %.

VIP sleva 15 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili za celkovou částku 100 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 15 %.

Podmínky pro uplatnění slev

Výše uvedené věrnostní slevy neplatí na zboží v kategorii Akce, slevy, výprodej.  Pokud získáte slevu, ale v průběhu následujících 12 měsíců od první počítané objednávky za dané období spadne váš limit pod danou částku vrátíte se na danou slevu za vyřízené objednávky  a ztrácíte nárok na dosaženou slevu a automaticky se vracíte na nižší slevu dle vyřízených objednávek.

Záznamy nebyly nalezeny...