Mikado Prut Sasori Method Feeder 3,6 m 80 g 3-díl
Kód: WAA613-360Související produkty
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Naviják se zadní brzdou a mělkou hliníkovou cívkou, určený pro techniky lovu na plavanou. Tělo a rotor jsou vyrobeny ze silného grafitu, který zaručuje plynulou a perfektní...
Detailní popis produktu
To pomáhá nahazovat daleko a přesně. Kvalita použitých komponentů garantuje odolnost prutu. Prut je určen k lovu na malých a středních proudech.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 298 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feederové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637072454 |
Ideální volba pro každého, kdo potřebuje dostatečnou rezervu síly při lovu technikou method feeder.
Aero X3 dokonale zapadá do středu řady prutů Aero Competition a nabízí vynikající kombinaci vysokého výkonu, všestrannosti a rozmanitosti, přičemž 8 modelů pokrývá všechny...
Série silných, pružných a elastických feederů, které vynikají rychlou akcí a pružností. To pomáhá nahazovat daleko a přesně. Kvalita použitých komponentů garantuje odolnost...
Teleskopické feederové pruty nové řady Mikado Trython v různých délkách a dvou vrhacích zátěží 80g a 120 g.
Dámský method feeder prut s lehkým karbonovým blankem a velkou silovou rezervou. Květinový potisk a růžové detaily – styl a výkon v jednom.
Prut Mikado Bixlite Light Feeder - skvělé feederové pruty vybavené 3 vyměnitelnými špičkami, osvědčenou rukojetí DPS a lehkými očky. Rychlé a pružné blanky pro efektivní lov ve...
Canal Feeder je řada velmi lehkých feederových prutů, které jsou ideální pro opatrně beroucí ryby ve stojatých a pomalu tekoucích kanálech. Vyrobený z odolného karbonu 24T...
Představujeme pruty Aero X1 Coarse Rods: kde se inovace setkává s cenovou dostupností. Jste připraveni zvýšit úroveň svého feederového rybolovu, aniž byste museli prodělat?...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
