Mikado Prut Trython Tele Feeder 3,3 m 80 g
Kód: WAA1013-301Související produkty
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Naviják se zadní brzdou a mělkou hliníkovou cívkou, určený pro techniky lovu na plavanou. Tělo a rotor jsou vyrobeny ze silného grafitu, který zaručuje plynulou a perfektní...
Detailní popis produktu
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 195 g |
| Počet dílů | 5+2 |
| Transp. délka | 1,17 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feederové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637118923 |
Teleskopické feederové pruty nové řady Mikado Trython v různých délkách a dvou vrhacích zátěží 80g a 120 g.
Dámský method feeder prut s lehkým karbonovým blankem a velkou silovou rezervou. Květinový potisk a růžové detaily – styl a výkon v jednom.
Představujeme pruty Aero X1 Coarse Rods: kde se inovace setkává s cenovou dostupností. Jste připraveni zvýšit úroveň svého feederového rybolovu, aniž byste museli prodělat?...
Zajímavé pruty pro method feeder - techniku, která využívá speciální krmítko a krátký návazec. Lehké a pružné, dobře vyvážené blanky absorbují energii z jakýchkoli pokusů o únik...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností. Chcete posunout svůj feederový rybolov na vyšší úroveň, aniž byste utratili...
Teleskopické feederové pruty nové řady Mikado Trython v různých délkách a dvou vrhacích zátěží 80g a 120 g.
Pruty MFT Commercial mají hluboký průhyb a rychlou akci. Jsou ideální pro lov větších ryb. Vybavený očky Seaguide, citlivými špičkami a moderní zploštělou rukojetí, která...
Legendární feederové pruty jsou zpět v novém designu. Vylepšená verze legendárního slim prutu na method feeder. Stejný osvědčený blank, nově s moderními K očky s větším...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
