Mikado Prut Trython Tele Feeder 3,6 m 80 g
Kód: WAA1013-360Související produkty
Naviják se zadní brzdou a mělkou hliníkovou cívkou, určený pro techniky lovu na plavanou. Tělo a rotor jsou vyrobeny ze silného grafitu, který zaručuje plynulou a perfektní...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Detailní popis produktu
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 205 g |
| Počet dílů | 5+2 |
| Transp. délka | 1,17 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feederové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637118930 |
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností. Chcete posunout svůj feederový rybolov na vyšší úroveň, aniž byste utratili...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností.
Canal Feeder je řada velmi lehkých feederových prutů, které jsou ideální pro opatrně beroucí ryby ve stojatých a pomalu tekoucích kanálech. Vyrobený z odolného karbonu 24T...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností. Chcete posunout svůj feederový rybolov na vyšší úroveň, aniž byste utratili...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností.
Série silných, pružných a elastických feederů, které vynikají rychlou akcí a pružností.
Prut určený pro lov velkých ryb na velké vzdálenosti, především v komerčním rybolovu. Rychlý a robustní blank se ideálně chová během nahazování, což se promítá do přesnosti a...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
