Mikado Prut Lady Bixlite Method Feeder 3,6 m 80 g
Kód: WAA1019-360Související produkty
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Naviják se zadní brzdou a mělkou hliníkovou cívkou, určený pro techniky lovu na plavanou. Tělo a rotor jsou vyrobeny ze silného grafitu, který zaručuje plynulou a perfektní...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Detailní popis produktu
Květinový potisk a růžové detaily – styl a výkon v jednom.
| Délka | 3,6 mm |
| Hmotnost | 191 g |
| Počet dílů | 3+3 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Zátěž feederových prutů | Extra Heavy (+151 g) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feederové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637119111 |
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností. Chcete posunout svůj feederový rybolov na vyšší úroveň, aniž byste utratili...
Silné pruty Trython pro lov technikou Method Feeder.
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností. Chcete posunout svůj feederový rybolov na vyšší úroveň, aniž byste utratili...
Představujeme pruty Aero X1 Coarse Rods: kde se inovace setkává s cenovou dostupností. Jste připraveni zvýšit úroveň svého feederového rybolovu, aniž byste museli prodělat?...
Aero X3 dokonale zapadá do středu řady prutů Aero Competition a nabízí vynikající kombinaci vysokého výkonu, všestrannosti a rozmanitosti, přičemž 8 modelů pokrývá všechny...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností.
Série silných, pružných a elastických feederů, které vynikají rychlou akcí a pružností. To pomáhá nahazovat daleko a přesně. Kvalita použitých komponentů garantuje odolnost...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností. Chcete posunout svůj feederový rybolov na vyšší úroveň, aniž byste utratili...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
