Mikado Prut NSC Travel Spin MH 2,7 m 10-40 g 4-díl
Kód: WAA907-270Detailní popis produktu
Čtyřdílný vláčecí prut série NSC je ideální volbou pro lidi, kteří si nemohou dovolit nést během své rybářské expedice nic objemnějšího.
Perfektní společník na letní výlety. Dynamický blank poskytuje úžasné dlouhé náhozy.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet dílů | 4 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 0,74 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 40 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637046615 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
