Mikado Prut Sasori Feeder 3,3 m 100 g 3-díl
Kód: WAA612-330Související produkty
Naviják se zadní brzdou a mělkou hliníkovou cívkou, určený pro techniky lovu na plavanou. Tělo a rotor jsou vyrobeny ze silného grafitu, který zaručuje plynulou a perfektní...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Detailní popis produktu
To pomáhá nahazovat daleko a přesně. Kvalita použitých komponentů garantuje odolnost prutu. Prut je určen k lovu na malých a středních proudech.
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 297 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,17 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 100 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feederové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637072409 |
Zajímavé pruty pro method feeder - techniku, která využívá speciální krmítko a krátký návazec. Lehké a pružné, dobře vyvážené blanky absorbují energii z jakýchkoli pokusů o únik...
Prut určený pro lov velkých ryb na velké vzdálenosti, především v komerčním rybolovu. Rychlý a robustní blank se ideálně chová během nahazování, což se promítá do přesnosti a...
Legendární feederové pruty jsou zpět v novém designu. Vylepšená verze legendárního slim prutu na method feeder. Stejný osvědčený blank, nově s moderními K očky s větším...
Canal Feeder je řada velmi lehkých feederových prutů, které jsou ideální pro opatrně beroucí ryby ve stojatých a pomalu tekoucích kanálech. Vyrobený z odolného karbonu 24T...
Teleskopické feederové pruty nové řady Mikado Trython v různých délkách a dvou vrhacích zátěží 80g a 120 g.
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností.
Teleskopické feederové pruty nové řady Mikado Trython v různých délkách a dvou vrhacích zátěží 80g a 120 g.
Aero X3 dokonale zapadá do středu řady prutů Aero Competition a nabízí vynikající kombinaci vysokého výkonu, všestrannosti a rozmanitosti, přičemž 8 modelů pokrývá všechny...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
