Mikado Prut Sasori Feeder 3,9 m 100 g 3-díl
Kód: WAA612-390Související produkty
Naviják se zadní brzdou a mělkou hliníkovou cívkou, určený pro techniky lovu na plavanou. Tělo a rotor jsou vyrobeny ze silného grafitu, který zaručuje plynulou a perfektní...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Série SILUX RD spojuje klasiku, inovaci a preciznost. Tělo z odolného hliníku, tři kvalitní ložiska, jedno centrální. Plynulý chod a nízká váha. Ideální pro přívlač a lov...
Detailní popis produktu
To pomáhá nahazovat daleko a přesně. Kvalita použitých komponentů garantuje odolnost prutu. Prut je určen k lovu na malých a středních proudech.
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 388 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 100 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feederové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637072423 |
Teleskopické feederové pruty nové řady Mikado Trython v různých délkách a dvou vrhacích zátěží 80g a 120 g.
Aero X3 dokonale zapadá do středu řady prutů Aero Competition a nabízí vynikající kombinaci vysokého výkonu, všestrannosti a rozmanitosti, přičemž 8 modelů pokrývá všechny...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností. Chcete posunout svůj feederový rybolov na vyšší úroveň, aniž byste utratili...
Série silných, pružných a elastických feederů, které vynikají rychlou akcí a pružností.
Série silných, pružných a elastických feederů, které vynikají rychlou akcí a pružností. To pomáhá nahazovat daleko a přesně. Kvalita použitých komponentů garantuje odolnost...
Produktová řada AERO je odpovědí společnosti Shimano na rostoucí popularitu profesionálního rybolovu na feeder a doprovodných druhů komerčního rybolovu (Precision Feeder,...
Genialní pruty ve velmi atraktivní cenové hladině. Nepřekonatelná kvalita zpracování, lehký blank a rychlá akce běžná u prutů vyšší třídy. Trython Feeder jsou univerzální...
Představujeme pruty Shimano Aero X1 Coarse – tam, kde se inovace setkává s dostupností.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
