Mikado Prut Sensual N.G. Medium Spin 2,14 m 5-28 g
Kód: WAA887-214Detailní popis produktu
Sensual Medium Light Spin je přívlačový prut s klasickou rychlou akcí.
Je určen pro lov dravců s pomocí malých a středních návnad. Tento prut je perfektní volba pro rybáře hledající lehký prut s velkým množstvím náhradní síly v dolníku.
| Délka | 2,14 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 117 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,11 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 28 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637043072 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
