Mikado Prut Sensual N.G. Ultra Light Spin 2,60 m 3-18 g
Kód: WAA885-260Detailní popis produktu
Sensual Light Spin je přívlačový prut s klasickou rychlou akcí.
Je určen pro lov dravců s pomocí malých a středních nástrah. Tento prut je perfektní volba pro rybáře hledající lehký prut s velkým množstvím síly vycházející ze zadní části.
Lehký a citlivý přívlačový prut s rychlou akcí pro menší nástrahy.
MIKADO Sensual N.G. Ultra Light Spin 198 cm je ideální prut pro lov menších dravců s lehkými nástrahami. Rychlá akce a klasický přívlačový charakter v kombinaci s pevným základem v zadní části blanku umožňují přesné nahazování a jisté zdolávání ryb.
Proč si vybrat tento výrobek?
• Ultra lehký přívlačový prut pro jemné nástrahy
• Rychlá akce pro přesné vedení a citlivost
• Vhodný pro lov okounů, pstruhů a menších štik
• Pevný zadní díl pro sílu při záseku i zdolávání
• Kompaktní a pohodlný pro celodenní rybaření
MIKADO Sensual N.G. Ultra Light Spin 198 cm je ideální prut pro lov menších dravců s lehkými nástrahami. Rychlá akce a klasický přívlačový charakter v kombinaci s pevným základem v zadní části blanku umožňují přesné nahazování a jisté zdolávání ryb.
Proč si vybrat tento výrobek?
• Ultra lehký přívlačový prut pro jemné nástrahy
• Rychlá akce pro přesné vedení a citlivost
• Vhodný pro lov okounů, pstruhů a menších štik
• Pevný zadní díl pro sílu při záseku i zdolávání
• Kompaktní a pohodlný pro celodenní rybaření
| Délka | 2,60 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 133 g |
| Model | Ultra Light |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 18 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637042747 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
